Ile kosztuje rozliczenie PIT 2022 Warszawa?

Ile kosztuje rozliczenie PIT 2022 Warszawa?

Coraz mniej czasu zostało na złożenie Pit-u za 2022 rok. Czy ceny rozliczeń poszły w górę? Ile aktualnie kosztuje rozliczenie Pit 2022 Warszawa? Od czego zależy cena rozliczenia Pit-u? Na te i inne pytania postaramy odpowiedzieć w tym wpisie.

ile-kosztuje-rozliczenie-PIT-2022-Warszawa

Ile rozliczenie podatku 2022 w Warszawie?

Ceny wypełnienia i złożenia Pit-u w Warszawie zaczynają się od 20zł. Jeśli nie jesteś przedsiębiorcą, rozliczasz się sam, nie korzystasz z ulg oraz nie masz  wielu źródeł dochodu to deklarację przygotuje Ci Urząd Skarbowy i z pewnością nie musisz korzystać z usług biura rachunkowego.  W przypadku, gdy rozliczasz się wspólnie z współmałżonkiem, korzystasz z wielu ulg i/lub posiadasz wiele źródeł dochodu (w tym np. zagranicy) warto aby skonsultować wypełnienie deklaracji podatkowej z biurem rachunkowym. Ceny rozliczenia podatku w Warszawie zaczynają się w przypadku bardziej skomplikowanych deklaracji od kilkudziesięciu złotych do nawet 200-300zł. Warto przed dokonaniem wyboru biura, które rozliczy Ci podatek zadzwonić do kilku biur księgowych  i zapytać ile kosztuje rozliczenie PIT – ceny pomiędzy biurami rachunkowymi mogą się znaczeni różnić,

Do kiedy złożyć PIT 2022?

Termin złożenia Pit-u za 2022r upływa 2 maja. Warto jednak wcześniej rozliczyć się z podatku szczególnie w przypadku, gdy ma się zwrot z podatku – im wcześniej złoży się PIt tym szybciej taki zwrot otrzymasz.

A Ty złożyłeś już pit 2023? Korzystałeś z biura rachunkowego, czy wypełniłeś PIt sam? Jeśli jeszcze nie rozliczyłeś podatków za 2023 zapraszamy do naszego biura rachunkowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *